- Casio

Casio LW-200-2BVDFF
Дамски часовник LW-200-2BVDF
Стъкло със сферична повърхност
Каишка от полимерен материал
LED осветяване
Показва едновременно времето в два различни часови пояса
Хронометър 1/100-24 ч
Максимално измервано време - 24 часа
Точност-1/100 от секундата
Ежедневна аларма
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Автоматичен календар
12- и 24-часов формат
Водоустойчивост 5 бара/ 50 метра
Точност: +/-20 сек/ мес
Вид на батерията: CR1620
Размери: 37,9 x 34,9 x 11,9 мм
Casio LW-200-2BVDFF
Дамски часовник LW-200-2BVDF
Стъкло със сферична повърхност
Каишка от полимерен материал
LED осветяване
Показва едновременно времето в два различни часови пояса
Хронометър 1/100-24 ч
Максимално измервано време - 24 часа
Точност-1/100 от секундата
Ежедневна аларма
Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час
Автоматичен календар
12- и 24-часов формат
Водоустойчивост 5 бара/ 50 метра
Точност: +/-20 сек/ мес
Вид на батерията: CR1620
Размери: 37,9 x 34,9 x 11,9 мм
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Детски |
| Пол | Детски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Син |
| Цвят | Син |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 38.2 мм |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Дигитален часовник Casio LW-200-2BVDF
Бъдете точни с Casio LW-200-2BVDF – лек и издръжлив дигитален часовник, идеален за ежедневно носене. Водоустойчивостта и практичните функции го правят чудесен спътник за активен начин на живот.
Ключови Предимства
- Водоустойчив — С водоустойчивост 50 метра е подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел.
- LED подсветка — Лесна четливост при слаба светлина.
- Хронограф и брояч — Полезни за спорт и ежедневни нужди за измерване на време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 38.2 mm |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса | 12.5 mm |
Какво има в кутията
- Часовник Casio LW-200-2BVDF
- Ръководство за потребителя
- Оригинална опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




